Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Jabłoniowa

Jabłoniowa, Słomczyn, mazowieckie

  • 12 000 zł
  • 170 m²
  • 70,59 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Bieńko...

Skontaktuj się

Dom, ul. Jabłoniowa

Jabłoniowa, Słomczyn, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

12 000 zł

170 m²

70,59 zł/m²

Dom, ul. Jabłoniowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

12 000 zł 170 m² 70,59 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 500 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Kaucja:
12 000 zł

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 500 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Kaucja:

12 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 12 000 zł / miesiąc
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 170 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  • Działka: 1 500 m²
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 12 000 zł
  • Wyposażenie: piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 170 m² (+ dwie antresole o powierzchni ok. 11 m²), położony na dużej, prywatnej działce (ok. 1450-1500 m²) w otoczeniu lasu. Budynek nowy, wcześniej niezamieszkały, zaprojektowany i wykonany z myślą o własnych potrzebach właściciela, co przekłada się na wysoką jakość i dbałość o detale. (...)

Agent

Agnieszka Bieńkowska

609 846...

609 846 487

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.